MECANIC service auto Peugeot

Timisoara, judet Timis Adaugat La 20:51, 29 noiembrie 2016, Numar anunt: 110242464
Oferit de Firma

Candidatul ideal

Experienţă profesională constituie un avantaj
Acceptam si varianta proaspat absolvent si oferim calificare loc de munca
Abilităţi de comunicare, relaţionare
Spirit de asumare a responsabilităţii, atenţie la detalii
Permis de conducere

Descrierea jobului

Locatie: Reprezentanta Peugeot din Timisoara - Ghiroda

Responsabilitati:
Efectuează lucrări de diagnosticare, reglaj şi reparaţii mecanice la autovehicule;Participă şi este răspunzător de diagnosticarea corectă a autovehiculelor;Specifică defectele posibile ale componentelor mecanice/ electrice;Este la curent cu toate informaţiile tehnice editate sau prezentate la cursurile de şcolarizare, la care are obligaţia, prin natura postului, să participe;Are obligaţia de a efectua reparaţiile conform standardelor calitative ale mărcii.

Oferim:
Mediu de lucru dinamic şi modern, cu dotări şi echipamente la cele mai înalte standarde
Oportunităţi de dezvoltare profesională
Instruire de specialitate

Descrierea companiei

Mega Group Peugeot este de 15 ani alaturi de voi, clientii nostri, cei datorita carora am devenit ceea ce suntem astazi: concesionar Peugeot pentru judetul Timis si service auto pentru orice marca.

Comercializam autovehicule si asigurăm servicii servicii post-vanzare complete, la standarde occidentale: service mecanica si caroserie, vanzari piese de schimb si accesorii, linie pentru inspectie tehnica ITP, centru de constatare daune.

Ne-am format, de-a lungul timpului, o echipa bine pregatita si investim in continuare in aceasta directie.

Avem langa Timisoara, in Ghiroda (Calea Lugojului nr 28) un sediu modern, bine dotat, care respecta standardele impuse de marca Peugeot.
Este un spatiu creat special pentru a satisface asteptarile clientilor nostri si pentru a oferi angajatilor conditii de lucru moderne.

CV-urile se depun aici sau la sediul firmei.

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Ioana Covasa

Timisoara, judet Timis

Vezi pe harta