Mecanic intretinere utilaje - Sector 3

GI Group recrutează Mecanic întreținere utilaje, pentru clientul său, unul dintre cei mai importanți producători de medicamente din România.

Locație: Strada Logofătul Tăutu, Sector 3 - București

Cerințe:

- Persoană dinamică și responsabilă;
- Experiență de minimum 1 an pe o poziție;
- Atenție la detalii;
- Îndemânare fizică, răbdare si precizie.

Responsabilități:

- Demontarea/montarea, repararea, reglarea pieselor componente;
- Realizarea reviziilor și reparațiilor lunare conform specificațiilor tehnice, procedurilor - specifice și a indicațiilor inginerului de întreținere;
- Cunoașterea valorilor setate în programele de operare/întreținere a PLC-urilor.

Beneficii:

- Salariu peste media pieței;
- Tichete de masă în valoare de 20 lei / zi;
- Program de lucru în 3 schimburi de Luni până Vineri;
- Prime de Sărbători;
- Primă de Vacanță;
- Pachet servicii medicale;
- Echipamente de protectie;
- Mediu de lucru performant cu echipamente automatizate.

Dacă această oportunitate prezintă interes, va rugăm să ne contactați la numărul de telefon: 747 - arata telefon - – Cosmin Lungu
  • Adaugat La 10:24, 29 iunie 2020
  • Vizualizari:382
  • Numar anunt: 202253136
Raporteaza

Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 3

Anunturile utilizatorului Cosmin Lungu