Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Lucratori productie - depozit - logistica în Bucuresti.

Mecanic Intretinere Utilaje - Fabrica com. Pantelimon - cu cazare

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 6 Adaugat La 17:06, 1 august 2018, Numar anunt: 167752190

VALROM INDUSTRIE angajeaza MECANIC INTRETINERE UTILAJE PRODUCTIE pentru punctul de lucru din Pantelimon, Str. Biruintei, nr. 151 (Microbuz 503 de la statia Cora Pantelimon)

Descrierea jobului
- Efectueaza lucrari de verificare si intretinere mecanica a utilajelor de productie;
- Remediaza defectele intervenite la utilajele de productie;
- Asigura functionarea masinilor, utilajelor si a echipamentelor mecanice

Cerinte:
- Studii medii finalizate cu profil mecanic
- Experienta in lucrari de mentenanta utilaje /echipamente pe parte mecanica
- Abilitate de a citi / interpreta desene tehnice
- Seriozitate

Detalii:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Sporuri
- Tichete de masa in valoare de 15 ron
- Program de lucru 8 ore + plata ore suplimentare daca se efectueaza
- Posibilitate de cazare pentru persoanele din provincie

Vizualizari:180