Maya Concept angajeaza Consultant Vanzari

2 000 - 3 000 lei
Candidatul ideal

Persoana creativa, dornica de a invata lucruri noi, responsabila, onesta, comunicativa, care interactioneaza usor cu oamenii.

Descrierea jobului

Consilierea clientilor din magazin;
Contribuirea la imbunatatirea imaginii firmei in vederea cresterii calitativ si cantitativ a vanzarilor;
Gestionarea marfii (cunoasterea produselor cantitativ si calitativ, verificarea stocului, intocmirea comenzilor, expunerea cat mai vizibila a articolelor, receptionarea si inventarierea produselor);
Incarcarea de produse pe site si gestionarea comenzilor online.
Intocmirea rapoartelor de contabilitate primara;
Dezvoltatrea bazei de date si a portofoliului de clienti si intretinerea clientilor cu clientii deja existenti;
Asigurarea unei bune desfasurari a activitatii in magazin.

Descrierea companiei

Magazin situat in Piata Unirii cu produse de decor, bijuterii din argint si pietre semipretioase, cristale, articole feng shui.
  • Adaugat La 19:12, 16 septembrie 2020
  • Vizualizari:525
  • Numar anunt: 165565989
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Loc de intalnire

Iasi, judet Iasi