Salveaza ca favorit

Marketing/Business development Manager

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 2 Adaugat La 16:09, 12 februarie 2018, Numar anunt: 153116143

Suntem o firma de catering online si Angajam Manager de marketing cu experienta, cunostinte solide in domeniul marketingului traditional si o foarte mare deschidere catre marketingul online si PR capabil(a) sa contribuie substantial la dezvoltarea strategiilor companiei. Trimite-ne CV-ul tau acum!

Responsabilitati Manager Marketing/BD
- Planifica, organizeaza si controleaza intreaga activitate de marketing din cadrul firmei
- Desfasoara nemijlocit activitati specifice de marketing traditional: promovarea imaginii companiei, branding de firma si produs, promovarea produselor companiei, analize de piata, identificare lead-uri, etc;
- Avand cunostinte semnificative de marketing online si PR colaboreaza si sincronizeaza activitatea cu responsailul de marketing online;
- Isi insuseste portofoliu de produse al firmei si este in permanent la curent cu tendintele pietei pe domeniile de interes ;
Se construieste in permanenta in domeniul sau de expertiza precum si in marketingul online;
Stabileste gandirea si strategiile de marketing ale firmei si le propune conducerii;
- Realizeaza si gestioneaza bugetul de marketing al firmei;
- Intocmeste si prezinta periodic rapoarte de activitate, studii si analize de piata, si alte materiale solicitate de conducerea firmei;
- Instruieste personanlul din departamentul de vanzari in domeniul marketingului, atunci cand este cazul;
- Se subordoneaza Directorului General.

-Cunostinte solide in domeniul marketingului traditional: analiza de piata, promovare imagine si produs, branding
Cunostinte relevante in domeniul marketingului online inclusiv social media, copywriting, blogging, PR
Cunostinte tehnice in domeniile electric si/sau mecanic;
Experienta relevanta, minimum 3-5 ani vechime in marketing sau vanzari.
Orientat pe obiective si spre rezultate;
Aptitudini ridicate de analiza si sinteza, comunicare;
Capabil sa isi desfasoare activitatea cu un inalt grad de autonomie si decizie;
Cunostinte solide de PC la nivel utilizator;
Capabil de a munci fara bariere temporale atunci cand este necesar;
Disponibil pentru deplasari ocazionale in tara;
Permis auto categoria B cu experienta de minim 1 an.
Pot constitui avantaje: aptitudinile si cunostintele in domeniul graficii pe computer.

Oferta Manager Marketing:
Job pe perioada nedeterminanta;
Pachet salarial motivant si bonificatii in functie de performante;

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca datele furnizate sa fie salvate si procesate. Vezi detalii

Urmatorul consimtamant include aprobarea dvs. pentru transmiterea CV-ului dvs. (si a datelor incluse in acesta) catre parti terte, precum si procesarea acestor date de catre aceste parti cu scopul participarii in procese de recrutare. De asemenea, sunteti de acord ca OLX Online Services SRL poate sa va creeze profilul dvs. individual de candidat bazat pe datele incluse in acest CV. Puteti gasi informatii detaliate despre procesarea datelor personale de catre OLX Online Services SRL in Politica noastra de Confidentialitate Ascunde

Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Vlad Dan

2 500 - 3 500 lei Salariu negociabil

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 2

Vezi pe harta