Salveaza ca favorit

Manipulant marfa / Picker in Afumati

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 2 Adaugat La 11:46, 11 ianuarie 2018, Numar anunt: 149286281

Adecco resurse umane recruteaza Manipulanti marfa (Pickeri) pentru clientul sau, cea mai mare companie producatoare de lactate.

Candidatul ideal:
Seriozitate
Preferabil experienta anterioara in depozit insa nu este obligatorie
Nu necesita experienta cu scanerul

Descrierea jobului

Program: 3 schimburi 6:00 - 14:30 / 13:00 - 21:30 / 21:30 - 6:00
Contract perioada nedeterminata
Salariu net (in mana): 1500 lei
Transport asigurat gratuit de companie de la statia de metrou OBOR

Responsabilitati:

Participare la operatiunile de incarcare/ descarcare a marfii la/ din depozitul firmei;
Ectuarea operatiunilor de pregatire a comenzilor conform cu documentele eliberate si in functie de termenele de valabilitate a produselor;de
Ajuta la receptia fizica a marfii la intrarea in depozitul firmei;
Urmareste ca marfa introdusa in depozit sa fie sigilata;
Participarea la inventare lunare si anuale;
Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;
Ectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei;
Raporteaza superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii la magazie;
Livrarea mărfii către clienţi în timpul cel mai scurt şi în condiţii optime.
Ambalare pachete promo
Ambalare pachete conform cerintelor clientilor
Dezactivare coduri de bare pentru prodesele promo
Etichetari produse

Prin transmiterea datelor dvs. personale prin corespondenta electronica adresata oricaror adrese de email cu terminatia “adecco.com” sau “adecco.ro”, prin intermediul retelelor de socializare (Facebook, LinkedIn etc) sau prin aplicarea in cadrul unei platforme online de locuri de munca, va exprimati acordul expres si neechivoc ca aceste date sa fie prelucrate de companiile din cadrul grupului Adecco. Prelucrarea datelor se va face in scopul angajarii dvs. in companiile din cadrul grupului Adecco sau in cadrul altor entitati, realizarea unor rapoarte statistice asupra fortei de munca, participarea dvs. la diverse cursuri de formare profesionala, furnizarea de diverse servicii, datele putand fi comunicate clientilor si furnizorilor nostri, numai pentru scopurile mai sus mentionate, precum si autoritatilor publice, in baza unor solicitari legale. Grupul Adecco a implementat masuri adecvate care sa se asigure un nivel considerabil de securitate a prelucrarii datelor dvs. personale, care vor fi stocate timp de 10 ani. Potrivit legislatiei in vigoare, aveti dreptul de a ne solicita accesul la datele dvs. personale, rectificarea sau stergerea acestora (in masura in care acest lucru nu contravine legii), restrictionarea prelucrarii sau portabilitatea acestora. De asemenea, aveti dreptul de a va pune prelucrarii si de a depune o plangere in fata autoritatii in domeniu. In categoria datelor personale intra: nume, prenume, CNP, vârstă, sex, etnie, rasă, orientare politică, religioasă, starea de sănătate, adresa de domiciliu, reședința, adresa de e-mail, cont bancar, ocupația, venitul, fotografie, adresa IP, orice alt tip de date care se pot corela pentru a duce la identificarea unei personale. ADECCO RESURSE UMANE SRL este inregistrata ca operator de date personale sub nr. 15866/2010. ADECCO ROMANIA SRL este inregistrata ca operator de date personale sub nr. 15862/2010. Pentru orice sesizare cu privire la prelucrarea datelor personale de catre companiile din grupul Adecco, va rugam sa va adresati ofiterilor nostri de protectie a datelor personale la dataprotection.romania at adecco.com.

Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Adecco Resurse Umane

Fara fotografii

Stivuitorist lame frontale Pantelimon

Ingineri - Meseriasi - Constructori

10 ian

de la 1 500 leipana la 1 600 lei

de la 1 300 €pana la 1 301 €

Mecanic intretinere industria apei

Lucratori productie - depozit - logistica

11 ian

de la 2 500 leipana la 2 501 lei

Picker_depozit articole sportive

11 ian

de la 1 400 leipana la 1 435 lei

Arata mai multe anunturile utilizatorului
1 500 - 1 501 lei

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 2

Vezi pe harta