Salveaza ca favorit

Manipulant marfa in Apahida /Jud. Cluj

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 14:49, 3 decembrie 2018, Numar anunt: 174793256
Adecco Resurse Umane, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, recruteaza pentru o companie de distributie si retail mobilier, pozitia de Manipulant marfa in Apahida

Cerinte:
- Persoana organizata si harnica;
- Seriozitate, adaptabilitate, dexteritate buna.

Responsabilitati:

- Incarcarea/descarcarea marfurilor
- Identificarea si sortarea marfurilor conform sortimentelor/comenzilor
- Aranjarea marfurilor in depozit

Beneficii:
- Salariu 1900 net ;
- Tichete de masa 15 ron/zi;
- Decontare transport – in limita a 150 RON

Program: intre orele : 09:00-18:00 de Luni pana Vineri .

Pentru mai multe detalii/angajare, lasati-ne un mesaj. Puteti sa sunati gratuit la Tel Verde 0800.800.408 (Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00).

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului Adecco Resurse Umane

Fara fotografii

Operator Productie in Apahida

Lucratori productie - depozit - logistica

6 dec

Operator productie in Sannicoara

Alte locuri de munca

4 dec

de la 1 900 leipana la 2 800 lei

Montatori subansamble, Gilau

19 nov

1 900 - 2 050 lei