Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Lucratori productie - depozit - logistica în Cluj-Napoca.

Manipulant marfa Apahida/Cluj

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 14:13, 19 octombrie 2018, Numar anunt: 170577037
1 900 lei
Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie specializata in realizarea produselor pe baza de polimeri pentru segmentele constructiilor, industriilor si auto, Manipulant pentru depozitul de profile pentru ferestre cu geam termopan din Apahida.

Candidatul ideal
- Indemanare si simt practice;
- Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Descrierea jobului
- Incarca si descarca profilele de PVC;
- Manipuleaza si aseaza marfurile in locatiile stabilite;
- Pastreaza si participa la curatenie in receptie si in zonele adiacente ;
- Pregateste marfurile pentru livrare in conformitate cu planificarile.

Beneficii:
- Salariu 1900 lei net+bonuri de masa, prima de Craciun;
- 24 zile de concediu de odihna/an;
-Transport asigurat sau decontarea abonamentului de transport;
- Program intr-un singur schimb luni-joi 8:00 - 17:00 si vineri 8:00 - 14:30.

Pentru mai multe detalii/angajare, lasati-ne un mesaj. Puteti sa sunati gratuit la Tel Verde 0800.800.408 (Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00).
Vizualizari:614
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Adecco Resurse Umane

Fara fotografii

Operator subansamble

Lucratori productie - depozit - logistica

Ieri
17:24

Operator mase plastice

Ieri
17:16

Beauty Advisor, part-time

Alte locuri de munca

11 apr

Personal pentru curățenie

10 apr

Muncitori necalificați în Jucu

10 apr

Arata mai multe anunturile utilizatorului