Manager tura restaurant fast-food

2 200 - 3 000 lei
Dodo Pizza Romania angajeaza manager tura!

Daca iti place sa lucrezi in bucatarie, esti o persoana activa si motivata sa cresti impreuna cu noi - aplica pentru acest job.

Candidatul ideal:

- Experienta in coordonarea, controlul si organizarea unei echipe - reprezinta un avantaj
- Persoana responsabila, organizata si orientata spre performanta
- Experienta in domneniul Horeca sau un rol similar - reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:

- Organizarea eficienta a personalului din bucatarie si a curierilor
- Ajuta la procesul de productie din bucatarie
- Se ocupa de instruirea si integrarea stagiarilor
- Ofera ajutor colegilor din bucatarie pe tot parcusrul turei
- Comunica cu clientii din pizzerie si ofera suport pentru solutionarea sesizarilor din partea lor
- Inventarierea si gestionare banilor pe parcursul turei
- Gestionarea marfurilor in restaurant.

Posibilitatea de avansare la Manager Restaurant.
  • Adaugat La 16:54, 1 iulie 2020
  • Vizualizari:2732
  • Numar anunt: 202156515
Raporteaza
Vanzator
  • Aplica
Loc de intalnire

Brasov, judet Brasov

Anunturile utilizatorului DODO PIZZA