Salveaza ca favorit

Lucrează în străinătate - muncă necalificată - id: 40

Alba Iulia, judet Alba Adaugat La 16:20, 18 iunie 2018, Numar anunt: 132965519

Loc de muncă stabil în Cehia!
Nu se cere nicio calificare, iar experiența anterioară în domeniu nu este obligatorie!

Vino sa lucrezi ca și operator în producție și vei beneficia de transport și cazare gratuite.
Angajarea se face pe baza contractului de muncă și nu se percep taxe sau comisioane.

Atribuții: Asamblarea componentelor auto
Cerințe: Seriozitate și disciplină la locul de muncă

Sună la + 407 - arata telefon - ca să te angajezi!

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Alba Iulia, judet Alba

Vezi pe harta