Salveaza ca favorit

Lucrator depozit Kika Pallady

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 3 Adaugat La 14:32, 10 decembrie 2018, Numar anunt: 174792144
Candidatul ideal

Profil:

•Seriozitate, onestitate

•Bună organizare şi responsabilitate

•Amabil, orientat către client

Descrierea jobului

Responsabilităţi:

•Recepţia, verificarea cantitativă şi calitativă a mărfurilor

•Depozitarea şi eliberarea articolelor către client

•Depozitarea adecvată a mărfurilor

•Întreţinerea şi menţinerea ordinii şi curăţeniei la locul de muncă

Oferta:

•Oportunitatea de a te alătura unei companii multinaţionale în expansiune

•Salariu atractiv

•Tichete de masă

•Abonament clinică medicală privată

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului Alina Tosa

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 3

Vezi pe harta

Alina Tosa

Raspunde rapid Bine de stiut
Vanzatorul raspunde de obicei in mai putin de o ora la mesajele primite
Pe site din nov 2018 Anunturile utilizatorului