Salveaza ca favorit

Lucrator comercial magazin cosmetice Dragonul Rosu

Dobroesti, judet Bucuresti - Ilfov Adaugat La 01:39, 13 decembrie 2018, Numar anunt: 168389481
Lila Rossa Professional angajeaza lucrator comercial pentru magazinul din Dragonul Rosu 8, stand 342

Candidatul ideal

-Abilitati de comunicare directa, gandire pozitiva ,organizare ;

-Initiativa si simtul responsabilitatii;

-Cunostinte operare PC (World , Excel , Power Point)

-Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj

-Capacitatea de a trata clientii intr-un mod profesionist ;

-Persoana orientata spre solutii , bun la munca in echipa

-Limba engleza constituie un avantaj

-Experienta relevanta in vanzari - produse beauty reprezinta un avantaj

-Foarte bune abilitati in vanzare si negociere

-Orientare spre atingerea obiectivelor

Descrierea jobului – Consultant beauty

-Consultant vanzari intr-un magazin ce ofera spre vanzare produse profesionale de infrumusetare

-Produse de manechiura-pedichiura , coafor-frizerie , Make-up si cosmetica

-Prezinta si vinde produse oferind toate informatiile necesare despre acestea

-Stabileste si gaseste solutii pentru cerintele clientilor

Beneficii

- Salariu motivant

-Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist

-Program de training , sprijin constant pe parcursul activitatii

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului Iulia

1 600 - 2 000 lei Salariu negociabil

Dobroesti, judet Bucuresti - Ilfov

Vezi pe harta