Locri de munca in Norvegia-Oslo

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1 Adaugat La 13:07, 29 noiembrie 2016, Numar anunt: 110193140

Pozitiile disponibile in urmatoarele domenii:
CONSTRUCTII
Pentru fiecare din joburile disponibile, clientul cauta candidati care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
Experienta pe o pozitie similara:+2ani;
Permis auto - constituie avantaj;
Cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational – in special, cunoasterea termenilor din domeniul de activitate;
Cazare si masa asigurata;
Angajatorul va prelua candidatii de la aeroport catre cazare si catre locul unde vor lucra;
Responsabilitati:
Cunoasterea procedurilor de lucru pentru pozitia ocupata;
Capacitatea de a utiliza uneltele specifice fiecarui profil;
Seriozitate;
Pentru detalii ne puteti contacta pe facebook:scandinavjob
NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1

Vezi pe harta

Andrei

Pe site din sep 2013 Anunturile utilizatorului