2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Suceava
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Suceava
Postat 29 aprilie 2024

Zireto Caffe angajează preparator bucătărie (sandwich-uri/patiserie)

Localizare

Suceava

Zireto Caffe Suceava - angajează preparator bucătărie (sandwich-uri/patiserie)

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de arta patiseriei, dornică să se alăture echipei noastre la Zireto Caffe. Dacă ești creativ, meticulos și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, atunci te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități:

  • Pregătirea și prezentarea produselor de patiserie și sandwich-uri în vitrina Zireto

  • Menținerea standardelor ridicate de igienă și curățenie în bucătărie

  • Cooperarea strânsă cu colegii pentru a asigura servicii de calitate și satisfacția clienților

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul patiseriei, preferabil într-un mediu de cafenea sau restaurant

  • Abilități excelente de comunicare și spirit de echipă

  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona mai multe sarcini simultan

  • Atenție la detalii și dorința de a oferi produse de calitate superioară

Oferta noastră:

  • Un mediu de lucru plin de energie și dinamic, într-o locație centrală

  • Oportunități de dezvoltare a abilităților culinare și de a contribui la crearea unui meniu inovator

  • Program de lucru flexibil, 2 zile lucrate/2 zile libere

  • Pachet salarial competitiv în concordanță cu experiența și abilitățile tale

Dacă crezi că ești persoana potrivită pentru acest post și ești dornic să te alături unei echipe pline de entuziasm, te rugăm să ne trimiți CV-ul actualizat. Te vom contacta pentru a stabili o întâlnire în următoarele zile.

Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să oferim experiențe culinare de neuitat clienților noștri la Zireto Suceava!

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 263281058