2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Alba
  5. IT - Telecomunicatii - Alba Iulia
Postat 28 aprilie 2024

WordPress Developer

Localizare

Alba Iulia

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Suntem o companie ce oferă soluții digitale, recunoscută la nivel global. Cu o experiență de peste un deceniu, ne mândrim cu crearea unor produse care ajută afacerile să comunice eficient în mediul online. Temele noastre, Newspaper și Newsmag, au ajuns bestsellere internaționale în categoria de site-uri de știri și bloguri, folosite de peste 140k utilizatori. Ne dedicăm să oferim cea mai bună experiență pentru clienții noștri, totul într-un mediu de lucru pozitiv și prietenos pentru angajați.

Ce căutăm?

Vrei să lucrezi într-un mediu prietenos și să contribui la proiecte interesante? Ești pasionat de dezvoltare web și ai cunoștințe avansate în WordPress, PHP, CSS, HTML, JavaScript, jQuery și MySQL? Dacă Vue JS îți este familiar, este un avantaj în plus! Suntem o echipă dedicată și căutăm pe cineva ca tine pentru a ne completa echipa.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea funcționalităților personalizate în WordPress conform solicitărilor clienților;

  • Colaborarea cu echipa noastră de designeri web și dezvoltatori pentru a aduce cele mai bune soluții clienților noștri;

  • Contribuții creative și relevante în dezvoltarea produselor și serviciilor noastre;

  • Inițiativa de a îți îmbunătăți continuu competențele de dezvoltator;

  • Urmărirea instrucțiunilor de la Lead Developer și liderii de proiect;

  • Partajarea ideilor și a domeniilor de îmbunătățire pe care le identifici.

Beneficii

  • Contract pe perioadă nedeterminată;

  • Fructe proaspete și cafea excelentă disponibile zilnic;

  • Petreceri cu grill și pizza;

  • O atmosferă pozitivă și prietenoasă într-o echipă talentată;

Birou modern, echipat cu toate necesitățile pentru o zi productivă.

Localitate

Alba Iulia,

Alba

Alba, Alba Iulia
ID: 268949576