Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Livrari la domiciliu
  5. Livrari la domiciliu - Mures
  6. Livrari la domiciliu - Targu-Mures
Postat 28 decembrie 2021

Wolf Delivery angajeaza livratori full-time/part-time in Targu Mures

  • 3 300 - 4 000 lei

    (Salariu negociabil)

  • Tip job

    Full time

  • Targu-Mures, Mures

  • Nivelul de experienta: Fara experienta

  • Munca in schimburi

  • Mobilitatea postului: Necesita deplasari

  • Program flexibil

  • Program si in weekend

  • CUI / CIF: 39465621

  • Numarul de posturi disponibile: 10

  • Nivelul de studii: Necalificat

Descriere

Echipamentul de protectie este oferit de companie.

Candidatul ideal:

-Persoana responsabilă si orientată către eficienta

-Permis de conducere categoria B sau A1 (daca este cazul)

-Minim un an de experiență în condus (daca este cazul)

-Fara cazier si incidente in trafic

Responsabilitati:

-Preluarea si livrarea in conditii optime a comenzilor catre clienti

-Livrarea produselor alimentare folosind vehiculul comercial în condiții de siguranța și eficienta

-Atitudine si conduita profesionita de servire a comenzilor

-Încasarea banilor pentru comenzile cu plata cash la livrare

-Respectarea standardelor și a regulilor restaurantului

Beneficii:

Plata 8 RON/comanda + plata per KM la curse peste 4km

Program flexibil

Poti livra pana la 5 comenzi pe ora (se pot ridica multiple comenzi de la o locatie)

Aplicatie simpla de folosit

Se poate lucra si cu bicicleta/trotineta/scuter.

Applying on the employer's website.

The advertiser makes the application available on his website. After clicking the Apply button you will be taken there.

ID: 229359373

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din