2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal Fast Food - Bucuresti
  7. Personal Fast Food - Sectorul 1
Postat 29 aprilie 2024

WingEat Cismigiu angajeaza personal Full/Part-Time pentru Fast Food

Salariu

2 800 - 3 400 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Tip job

Part time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studenti

WingEat Cismigiu angajeaza personal cu program Part-Time sau Full-Timepentru Fast Food

Descriere:

Suntem în căutarea de membri noi pentru echipa noastră din domeniul fast food! Dacă îți dorești să faci parte dintr-un mediu dinamic, să lucrezi într-o echipă prietenoasă și să dobândești noi abilități, te invităm să aplici la poziția noastră de personal part-time.

Responsabilități:

-Prepararea rapidă și eficientă a produselor din pui conform standardelor noastre;

-Te asiguri ca produsele sunt servite corespunzator;

-Estimarea necesarul de produse și participi la inventarele periodice;

-Asigurarea curățeniei și a igienei în zona de lucru;

-Oferirea unui serviciu prompt și prietenos pt. clienți;

-Respectarea tuturor normelor și regulilor de siguranță alimentară și de muncă;

Cerințe:

-Abilități bune de comunicare și interacțiune cu clienții;

-Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu rapid și agitat;

-Disponibilitatea de a lucra în ture flexibile, inclusiv weekend-uri și sărbători;

-Atitudine pozitivă și energie pentru a face față cerințelor zilnice;

Beneficii:

-Program de lucru full-time sau flexibil, in ture: 12h, 8h, 6h, 4h, weekend, perfect pentru studenți sau persoane cu alte angajamente;

-Oportunitatea de a dobândi experiență în domeniul fast food și de a avansa în cadrul companiei;

-1 masă pe zi  în timpul pauzelor de lucru;

-Mediu de lucru plin de energie și o echipă prietenoasă;

-Majorări salariale in raport cu timpul petrecut in companie: 1 an, 2 ani;

-Venit NET pana la 3400 lei (Venitul net lunar include salariul net si tichetele de masa din a treia luna de colaborare);

Dacă ești interesat/ă să te alături echipei noastre dinamică, trimite-ne aici CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție sau vino direct la locația noastră pentru a discuta cu tine.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să îți oferim oportunitatea de a te dezvolta alături de noi!

Relatii la tel: 0732_049_698 / Marian

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 230478563