2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bihor
  6. Reprezentanti vanzari - Oradea
Postat 08 aprilie 2024

Vrei să fii agent imobiliar în ORADEA? NECTORA IMOB isi mareste echipa

Salariu

5 000 - 15 000 lei

Localizare

Oradea

Tip contract

Colaborare

Tip job

Part time

Nivelul de studii: NecalificatComision: Numai comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 5

Compania Imobiliară NECTORA, situată în ORADEA iși mărește echipa.

Căutăm agenți imobiliari cu sau fără experiență. Se oferă training GRATUIT, condiții avantajoase și flexibile de muncă, inclusiv muncă de acasă, câștiguri generoase în funcție de valoarea și volumul vânzărilor realizate.

OFERIM UNUL DINTRE CELE MAI MARI COMISIOANE DE PE PIAȚA DIN ORADEA!

Dacă ești o persoană ambițioasă și perseverentă, lângă noi este locul tău.

Responsabilitățile tale vor include:

  • - Prospectarea pieței imobiliare cu ajutorul bazei de date interne.

  • - Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții, inclusiv proprietarii de imobile și potențialii cumpărători/chiriași.

  • - Organizarea și coordonarea vizionărilor și negocierilor între părți.

Cerințe:

  • - Abilități de comunicare și negociere.

  • - Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple proiecte simultan.

  • - Dorința de a învăța și de a te dezvolta în domeniul imobiliar.

  • - Permis conducere categoria B si deținerea unei mașini personale pentru activitatea de teren constituie un avantaj.

Ce oferim:

  • - Cele mai mari comisioane de pe Piața Imobiliară din Oradea.

  • - Venituri nelimitate mult peste media locală, direct proporționale cu efortul și munca depusă în baza comisionului stabilit.

  • - Oportunitatea de a lucra flexibil din confortul casei tale.

  • - Oportunități în dezvoltarea propriei cariere, într-un mediu dinamic și competitiv.

  • - Oferim traininguri, condiții avantajoase și suport permanent din partea echipei.

  • - Agentul Imobiliar nu trebuie să posteze anunțuri, acestea fiind postate și promovate de către companie prin departamentul de marketing.

Pentru mai multe detalii, puteți să ne contactați la numarul de Telefon/Whatsapp - 07********87.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268746477