2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Popesti-Leordeni
Bogdan Samoila
Postat 28 aprilie 2024

Vopsitor Industrial la Haute Couture Metal

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Popesti-Leordeni

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 39126153

Haute Couture Metal, o companie de prestigiu specializată în producția de scări și balustrade metalice personalizate, caută un Vopsitor Industrial dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre talentate. Dacă aveți experiență în vopsirea elementelor metalice și sunteți pasionat de obținerea unor finisaje de înaltă calitate, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

Responsabilități:

  • Pregătirea și pregătirea elementelor metalice pentru procesul de vopsire, inclusiv curățarea, șlefuirea și aplicarea primerului, dacă este necesar.

  • Executarea procesului de vopsire propriu-zisă folosind tehnici adecvate pentru obținerea unor finisaje uniforme și de înaltă calitate.

  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și a cerințelor estetice ale companiei pentru toate elementele vopsite.

  • Vopsirea elementelor metalice de tip scări și balustrade direct la locul de instalare, conform specificațiilor și cerințelor clientului.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vopsirea elementelor metalice într-un mediu industrial.

  • Cunoștințe solide despre diferitele tipuri de vopseluri și materiale de finisare utilizate în vopsirea elementelor metalice.

  • Abilitatea de a lucra independent și de a gestiona eficient timpul și resursele pentru a respecta termenele limită ale proiectelor.

  • Atenție la detalii și pasiune pentru obținerea unor finisaje de înaltă calitate.

  • Capacitatea de a lucra la înălțime și disponibilitatea pentru vopsirea elementelor on site.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu stimulativ și dinamic, alături de o echipă talentată și dedicată.

  • Pachet salarial competitiv, în concordanță cu experiența și abilitățile tale.

  • Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

  • Oportunitatea de a lucra pe proiecte variate și interesante în domeniul construcțiilor și designului interior.

Haute Couture Metal este dedicată excelenței în producția de elemente metalice personalizate, iar noi căutăm un Vopsitor Industrial calificat și pasionat să se alăture eforturilor noastre. Dacă sunteți pregătit să aduceți o contribuție valoroasă la proiectele noastre și să vă dezvoltați profesional într-un mediu dinamic, vă rugăm aplicati la acest Job.

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să discutăm mai multe despre potențiala noastră colaborare!

Localitate

Popesti-Leordeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Popesti-Leordeni
ID: 266763345