Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Sibiu
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Sibiu
Postat Azi la 10:48

Vino in echipa Pepco! Casier Sibiu

  • Tip job

    Full time

  • Sibiu, Sibiu

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Ce oferim

•   Un contract de muncă;

•   Salariu avantajos la timp;

•   Primă pentru rezultate bune în vânzări;

•   Reducere pentru angajați de până la 25%;

•   Ore de lucru conform programului fix;

•   Posibilitatea de dezvoltare și de promovare;

•   Sprijinul unei echipe prietenoase.

Responsabilitati

•   Susținerea acordată Managerului în activitatea zilnică din cadrul magazinului;

•   Punerea în practică a planurilor de vânzare;

•   Organizarea și coordonarea muncii personalului din magazin pe parcursul turei;

•   Asigurarea expunerii produselor în conformitate cu standardele;

•   Asigurarea unui nivel de satisfacție ridicată a serviciului către clienți;

•   Operarea casei de marcat;

•   Inchiderea financiară a încasărilor;

•   Recepția și descărcarea livrărilor;

•   Pregătirea și participarea la inventariere;

Cerinte

Studii medii;

•   Experienta de 1-3 ani in domeniul retail;

•   Experiență în coordonarea a 1-2 persoane - constituie un avantaj;

•   Orientare spre client si rezolvarea problemelor;

•   Muncă în echipă;

•   Planificare și organizare;

•   Deschidere către schimbare;

•   Luarea deciziilor;

Aplică acum! Află mai multe pe careers.pepco.eu/PepcoRomania/

ID: 162932641

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din