2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj-Napoca
Pepco
Postat 30 aprilie 2024

Vino in echipa Pepco! Casier Cluj Sigma

Localizare

Cluj-Napoca

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Ce oferim:

·       Pachet salarial atractiv;

·       Bonusuri motivante;

·       Bonuri de masă;

·       Discount de angajat de pâna la 25% la produsele PEPCO;

·       Program de lucru flexibil;

·       Dezvoltare profesională și oportunintăți de promovare;

·       Suport din partea echipei prietenoase;

Responsabilitati

·       Asigurarea unui nivel de satisfacție ridicată a serviciului către clienți;

·       Operarea casei de marcat, încasarea banilor și efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar;

·       Recepția și descărcarea livrărilor;

·       Expunerea produselor respectând standardele de merchandising ale companiei;

Cerinte

·       Studii medii (studiile comerciale reprezinta un avantaj);

·       Orientare spre client si rezolvarea problemelor;

·       Punctualitate și dorința de a lucra în echipă;

Aplică acum! Află mai multe pe careers.pepco.eu/PepcoRomania/

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 223124289