2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Galati
  6. Personal receptie si administratie - Galati
Postat 30 aprilie 2024

Vega Hotels *** Galati angajeaza RECEPTIONER HOTEL

Localizare

Galati

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 14994708

Descriere

RECEPTIE HOTEL:

Candidatul ideal:

Cunostinte bune de limba engleza, disponibilitate pentru lucru in ture de noapte. Sa dea dovada de seriozitate si corectitudine, sa aibe o atitudine pozitiva, sa-i placa sa lucreze cu oamenii, sa fie sociabil. Bune cunostinte de limba engleza. Oferim conditii de munca intr-un mediu profesionist alaturi de o echipa tanara si entuziasta, un pachet salarial motivant.

Responsabilitati si beneficii:

Activitatea la cele mai inalte standarde in ceea ce priveste produsul si serviciul cazarii, respectarea procedurilor de lucru; promotor al imaginii pozitive catre toti clientii.

Cunostinte profesionale aferente activitatilor din receptie:

Comunicare Limba engleza

Cunostinte calculator (Fidelio, Office).

Calitati personale:

Prezenta fizica placuta

Responsabilitate pentru munca prestata

Politicos,

amabil Inclinatie pentru lucrul cu clienti,

spirit comercial

Memorie vizuala dezvoltata

Echilibru emotional,

adaptabilitate,

intuitie

Spirit de echipa

Seriozitate.

Descrierea companiei: Compania face parte din cel mai mare grup de firme din Galati, fiind intr-o dezvoltare continua. Cu o echipa tanara si dinamica, prin calitatea desavarsita a produselor si serviciilor, cele 2 hoteluri, Vega Hotel, respectiv Faleza Hotel by Vega, si-a mentinut pozitia de lider de piata de la inaugurare si pana in prezent.

Beneficii:

se ofera salariu motivant,

mediu de lucru deosebit,

posibilitate de promovare,

bonuri de masa,

bonusuri de performanta

bonuri cadou

cursuri de perfectionare

www.vegahotels.ro

tel contact: 07******77

CV-urile se depun la receptia Hotelului Vega, situat pe Faleza Dunarii ( langa parcul de la Elice), Bd. Marea Unire, nr. 107

Te asteptam in echipa VEGA HOTELS, GALATI!

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 237965350