2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Vaslui
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Vaslui
Postat 28 aprilie 2024

Vascar angajeaza mecanic intretinere utilaje

Localizare

Vaslui

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Alatura-te echipei VASCAR!

Responsabilitati:

  • verifica starea de functionare a utilajelor
  • executa lucrari de mentenanta preventiva
  • monteaza, regleaza si repara utilajele din fabrica
  • controleaza regimul de functionare al utilajelor
  • cunoaste modul de functionare al echipamentelor
  • identifica si analizeaza natura defectiunilor aparute si cauzele care le-au generat

Cerinte:

  • scoala profesionala / studii medii
  • experienta de minim 2 ani in activitati similare
  • rigurozitate si indemanare
  • capacitatea de a sesiza defectele

Beneficii:

  • salariu de incadrare foarte atractiv
  • contract individual de munca pe durata nedeterminata
  • majorari salariale in functie de performanta profesionala
  • tichete de masa
  • masa calda pe zi inclusa
  • asiguram transport
  • un mediu de lucru placut

Localitate

Vaslui,

Vaslui

Vaslui
ID: 238710550