2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Constanta
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Neptun
Postat 19 aprilie 2024

Vanzator magazin-Jurasica Parc Neptun

Salariu

3 100 - 3 200 lei

Localizare

Neptun

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Vânzător Magazin - Jurasica Parc Neptun

Ne dorim să adăugăm un nou membru talentat și pasionat în echipa noastră de la Jurasica Parc Neptun în rolul de Vânzător Magazin. Dacă iubești să lucrezi cu oamenii, ești plin de energie și îți place să oferi clienților o experiență memorabilă, atunci această poziție este potrivită pentru tine!

  • Responsabilități:

    • Consilierea clienților și oferirea de asistență în alegerea produselor

    • Întocmirea și gestionarea comenzilor

    • Păstrarea curățeniei și a ordinei în magazin

    • Participarea la inventare și gestionarea stocurilor

    • Menținerea unei atmosfere plăcute și prietenoase în magazin

  • Cerințe:

    • Experiență anterioară în vânzări reprezintă un avantaj

    • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții

    • Atenție la detalii și orientare către satisfacerea nevoilor clienților

    • Flexibilitate și capacitate de a lucra în echipă

    • Pasiune pentru domeniul de activitate și dorința de a oferi o experiență de cumpărături deosebită

Beneficiile de a lucra la Jurasica Parc Neptun includ un mediu de lucru dinamic și plin de oportunități de dezvoltare personală și profesională. Veți face parte dintr-o echipă entuziastă și veți avea șansa de a interacționa cu diverse categorii de clienți, contribuind astfel la creșterea abilităților dvs. de comunicare și vânzare.

Dacă ești pregătit să aduci un plus de entuziasm și profesionalism echipei noastre, te invităm să aplici pentru poziția de Vânzător Magazin la Jurasica Parc Neptun. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Localitate

Neptun,

Constanta

Locație exactă
Constanta, Neptun
ID: 268738123