2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Iasi
  6. Personal Fast Food - Tudor Vladimirescu
Postat 25 aprilie 2024

Vanzator / casier Iasi, Suceava

Localizare

Tudor Vladimirescu

Full time

Numarul de posturi disponibile: 5

Cautam casier/a foarte organizat care sa se alature echipei noastre. Casierul va fi responsabil de gestionarea tabletelor de livrare si de preluarea comenzilor, precum si de ambalarea comenzilor.

Responsabilitati: Asigurarea livrarii la timp a comenzilor. Inspectarea fiecarei comenzi pentru a se asigura ca sunt conforme si corespund cu bonul fiscal emis. Raspunde la intrebarile clientilor si rezolva eventualele reclamatii. Mentinerea unei zone de lucru curate si organizate. Gestionarea tranzactiilor cu numerar si mentinerea unei evidente zilnice precise. Inregistrarea tranzactiilor de vanzare si emiterea bonurilor fiscale.

Calificari:

Diploma de liceu sau echivalent.

Experienta in manipularea numerarului.

Abilitatea de a comunica eficient.

Disponibilitate de a lucra la program de 2-2 zile de la 10-22 sau la alt program, discutat in prealabil. Salariul se discuta la interviu.

Localitate

Tudor Vladimirescu,

Iasi

Locație exactă
Iasi, Tudor Vladimirescu
ID: 269206258