2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Brasov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Brasov
Postat 24 aprilie 2024

Vanzatoare- pentru magazinele Sergiana

Salariu

2 600 - 3 000 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Suntem întotdeauna în căutare de angajați motivați și entuziaști, dornici să se alăture echipei Sergiana.

Căutăm - Vanzatoare- pentru Prăvălia Sergiana din Brasov (Vitrina din Kaufland Calea Bucuresti, Vitrina din Kaufland Grivitei, Magazinele mixte din Bartolomeu si Craiter) .

PROFILUL TĂU:

  • amabilă și orientată către client;

  • cu abilități bune de comunicare;

  • responsabilă, organizată, cu inițiativă; cu experiență într-un post similar;

RESPONSABILITĂȚI :

  • vânzarea produselor din magazin;

  • verificarea termenelor de valabilitate;

  • ambalarea produselor vândute utilizând materiale specifice;

  • completarea rafturilor cu produse din depozit sau reamenajarea articolelor acolo unde se impune;

  • verificarea stocului de produse.

PE LÂNGĂ SALARIU, NOI ÎȚI OFERIM:

  • bonuri de masă;

  • bonusuri pentru realizarea obiectivelor;

  • spor de fidelitate; spor de weekend;

  • bonus pentru recomandare de personal

  • cursuri de formare şi dezvoltare profesională;

  • prime de Paște și de Crăciun;

  • zile libere pentru evenimente speciale.

  • decontare abonament sala de sport.

  • reduceri la diversi parteneri.

  • abonament medlife

Vă oferim un loc de muncă stabil, dinamic și atractiv într-o companie în dezvoltare.

Dacă ești dornic (ă) să îți asumi responsabilitățile acestui rol, te invit să ne trimiți CV-ul tău.

Mai multe detalii: 07******72

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 253257391