Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 4
Postat 04 octombrie 2021

Vanzatoare Pet Shop

  • 2 000 - 2 300 lei

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Candidatul ideal

Esti o persoana energica, carismatica si iti plac de animalele de companie?

Te asteptam sa te alaturi echipei noastre de Consultanti Vanzari Pet Shop!

CUM NE DORIM SA FII?

Sa fii amabil, empatic si orientat catre client;

Sa ai spirit de echipa si sa vrei sa inveti lucruri noi;

Sa dai dovada de flexibilitate, implicare si initiativa;

Sa fii punctual si organizat.

RESPONSABILITATI:

Intampini si oferi consultanta clientilor care intra in magazin;

Te asiguri ca rafturile sunt aranjate corespunzator și pline de marfa;

Gestionezi corespunzator activitatea de la casa de marcat;

Te asiguri ca magazinul este curat: atat spatiul de vanzare, cat și restul spațiilor;

Actualizarea stocului din magazin, preluarea marfii si verificarea acesteia in conformitate cu comanda.

CE ITI OFERIM:?

Mediu de lucru placut;

Salariu motivant;

Tichete de masa;

Bonusuri in functie de performanta;

Decontare transport.

Reducere 20% la produsele noastre.

ID: 215757558

PET SHOP ANIMAVET SRL

Pe OLX din octombrie 2020

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din