2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 5
Postat 09 aprilie 2024

Vanzatoare - magazin textile

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO32606189

Oferim oportunitate de carieră: Vânzătoare în magazin de lenjerie pentru femei

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de modă și de a lucra cu clienții pentru a se alătura echipei noastre din magazinul nostru de lenjerie pentru femei. Dacă iubești să lucrezi într-un mediu dinamic, te descurci în a consilia clienții și ești interesată de tendințele în modă, atunci te căutăm pe tine!

  Responsabilități:

Consilierea clienților în alegerea produselor de lenjerie potrivite pentru nevoile lor

Asigurarea unei experiențe plăcute și personalizate pentru fiecare client

Obținerea și depășirea targetului de vânzări lunar

Identificarea și atragerea de clienți noi, atât online, cât și offline

Asigurarea unui serviciu de înaltă calitate pentru clienții VIP

Implementarea unui mod de lucru hibrid, combinând interacțiunea cu clienții în magazin cu gestionarea comenzilor online și a relațiilor cu clienții online

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzări sau în industria modei constituie un avantaj

Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții

Atitudine pozitivă și orientată către rezultate

Capacitatea de a lucra în echipă și de a te adapta la cerințele fluctuante ale mediului de vânzare cu amănuntul

Cunoasterea limbii engleze

Oferta noastră:

 Salariu competitiv și beneficii atractive

Program de lucru de luni pana vineri

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și prietenos

Posibilități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei

 Alătură-te echipei noastre și fii parte din experiența noastră de shopping unică pentru clienții noștri!

Zona Panduri - Carrefour Vulcan sector 5 (NU este in incinta Carrefour)

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 268431180