2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj-Napoca
Postat Azi la 05:37

Consilier vanzari magazin imbracaminte

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Descriere: Magazin STOPBUTIK

Locația : Centru, Strada Regele Ferdinand nr 22-26 ( Complex Comercial Central )

Program de lucru :

Două schimburi de luni - vineri , se lucrează o săptămâna schimbul unu și o săptămâna schimbul doi. O data la 3 saptamani se lucreaza si sambata 8 ore iar duminica si lunea urmatoare sunt libere.

Schimbul 1: 09:00 - 17:00

Schimbul 2: 12:00 - 20:00

Cerințe :

  • Studii liceale (fără limită de vârstă)

  • Dorință de muncă și stabilitate

  • Persoană responsabilă și dedicată

  • Abilitatea de adaptare

  • Orientare către nevoile clientului

  • Implicată în procesele din magazin și să reușești să gestionezi provocările zilnice

  • Spirit de echipa si abilitatea de a evita si aplana conflictele

  • Experiență pe un post similar (nu este obligatorie)

Atribuții :

  • Supraveghează sala de vănzare

  • Aranjează marfa pe standere, în funcție de brand, categorie de produs și model

  • Supraveghează cabina de probă și duce produsele care ies de la cabină la locul lor pe sală

  • Învață să lucreze pe casa de marcat, să încaseze produsele achiziționate de clienți

  • Asistă clienții care au nevoie de ajutor în alegerea produselor

  • Face curat la locul de muncă ( aspiră, sterge oglinzile etc)

Beneficii :

  • Salariu conform pieței .

  • Tichete de masă în valoare de 40 lei (800 lei pe lună)

Dacă ești interesată ne poți suna la 07******98 sau să ne trimiți un CV.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 218206640