2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Constanta
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Constanta
Postat 10 mai 2024

Vânzătoare în Cofetăria Miss Baker Constanta - 3500 - 4500 lei

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem în căutarea unei noi colege entuziaste și pline de energie pentru a se alătura echipei noastre din Cofetăria/Cafeneaua Miss Baker, situată pe bulevardul Mamaia din Constanța, zona Capitol.

Dacă ești o persoană tânără, de sex feminin, pasionată de domeniul cofetăriei și cafenelei, această poziție este perfectă pentru tine!

Responsabilitățile tale vor fi variate și captivante, incluzând:

  • Comercializarea produselor de cofetărie - vei fi responsabilă de prezentarea și vânzarea produselor noastre delicioase clienților noștri fideli și noilor vizitatori.

  • Prepararea diverselor băuturi pe bază de cafea - vei învăța arta preparării celor mai savuroase băuturi din cafea și vei încânta gusturile clienților noștri cu abilitățile tale de barista.

  • Menținerea curățeniei in zona de servire, frigidere, toalete, terasă - ne dorim să oferim clienților noștri o experiență plăcută și confortabilă, iar curățenia și ordinea sunt vitale pentru atingerea acestui obiectiv.

  • Îndeplinirea altor sarcini administrative după necesitate - vei fi implicată în diverse activități administrative care susțin buna desfășurare a activităților din cadrul cofetăriei/cafelei noastre.

Vei beneficia de un salariu fix și de comision din vânzări, pe măsură ce demonstrezi că aduci valoare echipei noastre.

Programul de lucru este de 5 zile pe săptămână, iar interacțiunea cu clienții are loc între orele 11:00 și 19:00. Te așteptăm să ajungi la lucru mai devreme pentru a pregăti împreună cu colegele tale locația pentru deschidere.

Dacă ești interesată să te alături echipei noastre dinamică și prietenoasă, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să începem împreună această călătorie în lumea dulce a cofetăriei și a cafelei!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 230313885