2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Constanta
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Constanta
Postat 10 mai 2024

Vânzătoare în Cofetărie 4 zile pe săptămână de la 3300, 3 zile libere

Salariu

3 300 - 4 500 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Locație: Bulevardul Mamaia, Constanța, zona Capitol

Program de lucru: 4 zile pe săptămână, 10 ore pe zi - de la ora 10 pregătirile pentru deschidere . Program 11:00 - 20:00 deschis pentru clienții.

Salariu: 3300 lei net din prima lună

Bonusuri în funcție de vânzări din a 3 lună de activitate.

Program de Lucru:

  • Luni: Închis

  • Ture:

    • Tura 1: Marți, Miercuri, Sâmbătă, Duminică

    • Tura 2: Joi, Vineri, Sâmbătă, Duminică

  • Rotire Ture: Turele se rotesc .

Suntem în căutarea unei noi colege entuziaste și pline de energie pentru a se alătura echipei noastre!

Profilul Candidatului Ideal:

  • Sex: Feminin

  • Vârstă: Tânără

  • Pasiuni: Cofetărie și cafenea

  • Personalitate: Entuziastă și plină de energie

Responsabilități:

  • Comercializarea produselor de cofetărie:

    • Prezentarea și vânzarea produselor noastre delicioase.

    • Interacțiunea cu clienții fideli și noii vizitatori.

  • Prepararea băuturilor pe bază de cafea:

    • Învățarea artei preparării băuturilor savuroase din cafea.

    • Încântarea gusturilor clienților cu abilitățile de barista.

  • Menținerea curățeniei:

    • Asigurarea unui mediu curat și ordonat în zona de servire, frigidere, toalete și terasă.

    • Contribuirea la oferirea unei experiențe plăcute și confortabile pentru clienți.

  • Sarcini administrative:

    • Participarea la diverse activități administrative necesare bunei desfășurări a activităților.

Cum să Aplici:

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești interesată să te alături echipei noastre dinamice și prietenoase, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să începem împreună această călătorie în lumea dulce a cofetăriei și a cafelei!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 230313885