2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Sibiu
  6. Asistent manager si secretariat - Sibiu
Postat 05 mai 2024

Tutti angajeaza Manager general

Salariu

1 - 7 500 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: Ro27950550

Descriere

Tutti cauta manager general

Beneficii oferite: - salariu atractiv peste media din piata - bonus lunar de performanță - training și suport pentru dezvoltare profesională - program flexibil - reduceri și beneficii interne

Rolul tau: - să creezi și să menții echipe puternice care să ofere cea mai bună experiență clienților Tutti Pizza - te asiguri de menținerea standardelor de calitate și a normelor de igienă impuse - moderarea incidentelor și colectarea feedback-urilor de la clienti.

Responsabilități: - te vei asigura ca se respectă legislația în vigoare în locațiile noastre - vei oferi suport colegilor din echipă - vei raspunde de recrutarea personalului - te vei asigura că produsele comercializate îndeplinesc standardele de calitate stabilite - vei coordona echipa și activitatea acestora - te vei ocupa de întocmirea documentațiilor și rapoartelor lunare (pontaje, concedii, etc.)

- ești responsabil de gestiunea materiei prime (comenzi furnizori), a mărfurilor și a obiectelor de inventar (aparaturi din bucătărie)

- colectarea și oferirea de feedback echipei Încă nu ști daca ești potrivit pentru acest post?

Citeste următoarele puncte și daca te regăsești în cel putin 4 dintre acestea, te asteptăm în echipa noastră. - îți place să socializezi și să coordonezi oamenii în diverse activități; - ești o persoană organizată și capabilă de a învăța lucruri noi;

- îți plac provocările și apreciezi progresul;

- ai strategiile potrivite pentru a motiva pe cei din jurul tău;

- îți place să creezi un mediu plăcut în locurile în care te afli;

- ieșirea dintr-o zonă de confort reprezintă un punct de dezvoltare pentru tine;

- ai cunoștințe în programul OFFICE (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PPT);

- ai idei bune pe care dorești să le prezinți și să fie luate în considerare;

- îți dorești să aduci un plus valoare business-ului din care faci parte;

- zâmbești atunci când întâlnești o provocare pentru că vezi dincolo de ea; Acum zambești pentru că ai găsit cel putin 4 aspecte și ști deja că vrei să faci parte din echipa Tutti Pizza.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 244751818