2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori masini - Bucuresti
  7. Operatori masini - Sectorul 2
Tuborg
Postat 27 mai 2024

Tuborg angajeaza Stivuitorist

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Candidatul ideal

Cerinte:

- Autorizaţie ISCIR cu viză valabilă pentru prestarea activităţii

- Disponibilitate la program in schimburi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Responsabil de incarcarea si descarcarea camioanelor

- Transportul materialelor și produselor finite.

Provocarea se adresează în special persoanelor interesate în dezvoltarea unei cariere de succes într-un mediu plăcut şi profesionist. Se oferă un pachet motivaţional atractiv în acord cu performanţa de care veţi da dovadă.

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru susţinerea unui interviu.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 222576101