2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Constanta
  6. Personal necalificat - Cumpana
Postat 26 mai 2024

Transport și manipulare prăjituri, torturi, în Weekend

Salariu

2 000 - 4 000 lei

Localizare

Cumpana

Tip contract

Colaborare

Tip job

Part time

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Cofetăria Miss Baker cu sediul în Cumpăna este în căutarea unei persoane dinamice și responsabile pentru a se alătura echipei noastre.

Plata la zi între 250-500 lei pe zi în funcție de cât este de muncă.

Bonus la final de sezon ce se acordă dacă colaborarea este reușită.

Responsabilități:

  • Transportul lăzilor cu vase și prăjituri.

  • Așezarea prăjiturilor, torturilor, vaselor pe mese.

  • Menținerea ordinii și curățeniei.

  • Livrarea torturilor la locațiile clienților.

  • Strângerea și curățarea meselor după evenimente.

  • Munca în weekend și uneori până târziu (până la ora 12) pentru prezentarea torturilor.

Cerințe:

  • Seriozitate și responsabilitate.

  • Abilitatea de a lucra sub presiune.

  • Disponibilitate pentru program flexibil, inclusiv în weekenduri și serile târzii.

  • Condiție fizică bună pentru manipularea lăzilor cu vase și prăjituri.

  • Permis de conducere valabil.

  • Poziția este deschisă atât pentru fete, cât și pentru băieți.

Beneficii:

  • Mediul de lucru prietenos și dinamic.

  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă pasionată de dulciuri.

Dacă ești interesat/ă și dorești să te alături echipei noastre, te rugăm să ne contactezi

Localitate

Cumpana,

Constanta

Constanta, Cumpana
ID: 270745228