2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Alba
  6. Operatori productie, confectioneri - Drambar
Postat 24 aprilie 2024

TRANSILVANIA NUTS angajeaza Operator Productie

Localizare

Drambar

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 15096888

Descriere

SC TRANSILVANIA NUTS SRL, angajeaza:

OPERATOR PRODUCTIE

Responsabilitati principale:

-Operarea utilajelor din zona de productie;

-Asigurarea ambalarii in siguranta si corspunzator normelor produsului finit;

-Respectarea procedurii de etichetare a materialului finit.

Beneficii:

-Pachet salarial atractiv;

-Decont transport/asigurare transport;

-Pregatire, suport si sustinere in cadrul unei echipe competente si cu experienta in domeniu;

-Posibilitati reale de avansare in cariera pe baza rezultatelor obtinute, competentelor acumulate si asumarii responsabilitatii.

Localitate

Drambar,

Alba

Alba, Drambar
ID: 269092494