2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Bucuresti
  7. Personal necalificat - Sectorul 2
Ocean Fish
Postat 26 aprilie 2024

Angajam TRANSATOR in prelucrarea pestelui - Afumati

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: 10716873

Descriere

Cerinte:

  • Experienta anterioara intr-o unitate de productie constituie un avantaj;

  • Studii: 10 clase - constituie avantaj;

  • Disponibilitate la munca fizica;

  • Persoana activa, implicata si responsabila;

Se ofera:

  • contract de munca pentru o perioada nedeterminata;

  • salariu net atractiv;

  • tichete de masa;

  • bonusuri de performanta;

  • reduceri 30% la achizitionarea produselor companiei;

Descrierea jobului:

  • Vei munci in fabrica de procesare a pestelui, Ocean Fish, din Afumati.

  • Postul presupune munca fizica: transare, curatare si finisare peste.

  • Totul se desfasoara in echipa.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 260371448