2. Locuri de munca
  3. Educatie - Training
  4. Educatie - Training - Suceava
  5. Educatie - Training - Suceava
Postat 08 aprilie 2024

Trainer /Profesor/ Educator/Psiholog colaborator – SUCEAVA (G. Enescu)

Salariu

1 000 - 4 000 lei

Localizare

Suceava

Tip job

Part time

Program de munca: Program flexibilDeschis pt studentiCUI / CIF: 45042022

Descriere

NE MĂRIM ECHIPA! TE AȘTEPTĂM SĂ CREȘTI ALĂTURI DE NOI!

CINE SUNTEM NOI ?

   SmartyKids este un lanț internațional de centre educaționale în sistem de franciză, cu 350 de centre deschise în 18 țări, care oferă programe complexe de dezvoltare cognitivă pentru copii (4-12 ani) și este la acest moment cea mai mare școală de aritmetică mentală din România.

SmartyKids este membru acreditat SAMA GLOBAL – Asociația Internațională de Aritmetică Mentală și a reprezentat România la olimpiadele internaționale din Dubai, Egipt, Azerbaigian.

   Cursuri: Aritmetică Mentală, Citire Rapidă, Educație financiară

   Metodologia creată de psihologi și specialiști cu experiență în domeniu folosește abacul, instrumente din psihologie, elemente de gamificare, manuale cu realitate augumentată și platformă online.

 RESPONSABILITĂȚILE DUMNEAVOASTRĂ

  • organizare grupe, comunicare cu părinții;

  • desfășurare activități educaționale conform planului didactic SmartyKids și a regulamentului de ordine internă a hub-ului;

  • implicarea în activități de promovare.

CERINȚELE NOASTRE

Ești o persoană caldă, pozitivă, care iubește copiii? Automotivarea te caracterizează și te consideri a fi proactiv, flexibil, implicat și deschis către proiecte noi? Poți spune că ai bune abilități de comunicare?

Atunci, un hub educațional dinamic, prietenos și plin de provocări pentru a învăța lucruri interesante și a te dezvolta continuu este exact ceea ce ți s-ar potrivi!

Poate constitui un avantaj:

  • Experiență în lucru cu copii / Studii superioare absolvite sau în curs: pedagogie/psihologie.

  • Experiență în Marketing Online/Copywriting/Social Media/Comunicare/ Vânzări.

CE OFERIM?

  • Salariu/Comision motivant;

  • Formare și certificare internațională ca trainer (profesor) de aritmetică mentală/citire rapidă;

  • Formare continuuă și posibilitatea de a face performanță;

  • Posibilitatea de a participa la training-uri internaționale/team building-uri/work shop-uri de dezvoltare profesională & personală;

  • Ocazia de a cunoaște și de a colabora cu experți în diferite domenii;

  • Libertatea de a concepe și de a susține cursuri/workshop-uri proprii;

  • Un mediu plăcut de lucru, cu o echipă tânără, dinamică și prietenoasă, în continuuă dezvoltare;

  • Program flexibil în funcție de planul de lucru stabilit periodic.

  • Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra în echipa noastră și te potrivești descrierii de mai sus, trimite-ne un email cu CV-ul tău actualizat (cu fotografie recentă) sau contactează-ne telefonic pentru mai multe detalii.

Persoană de contact: Florina Isachievici

Tel: 07********37

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 256981862