2. Locuri de munca
  3. Agricultura - Zootehnie
  4. Agricultura - Zootehnie - Satu Mare
  5. Agricultura - Zootehnie - Homoroade
Postat 23 aprilie 2024

TRACTORIST - plantatie de Afin, Homoroade, Satu Mare

Localizare

Homoroade

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Bluettes Saveur angajeaza tractorist pentru intretinere plantatie de afin

-       Mediu de lucru modern

-       Plantatie nou infintata , 42 Ha, dotata cu echipamente de inalta performanta

-       Utilaje moderne si noi

-       Depozit frigorific cu sistem de sortare si ambalare automata

-       Pachet salarial motivant, corelat cu performantele profesionale

Descrierea jobului

  • Executa lucrari de intretinere a plantatiei: stropit, fertilizare, cules si alte lucrari

Candidatul Ideal

  • Persoana responsabila, serioasa cu aptitudini organizatorice bune

  • Experienta de tractorist de minim 3 ani

  • Experienta in domeniul reparatiilor utilajelor agricole – reprezinta avantaj

Persoanele interesate pot trimite CV-ul pe adresa de email sau a ne contacta la numărul afișat.

Localitate

Homoroade,

Satu Mare

Locație exactă
Satu Mare, Homoroade
ID: 267825899