2. Locuri de munca
  3. Agricultura - Zootehnie
  4. Agricultura - Zootehnie - Iasi
  5. Agricultura - Zootehnie - Iasi
Postat 13 aprilie 2024

Tractorist / Mecanizator Agricol Locația: Județul Iasi/Neamt

Salariu

3 000 - 6 000 lei

Localizare

Iasi

Descriere

Anunț de Angajare:

Tractorist / Mecanizator Agricol

Locația: Județul Iasi/Neamt

Descrierea Postului: Căutăm un tractorist sau mecanizator agricol experimentat pentru a se alătura echipei noastre . Candidatul ideal va avea o cunoaștere solidă a mașinilor agricole și va fi capabil să opereze diverse echipamente pentru cultivarea și întreținerea terenurilor agricole. Responsabilități:

• Operarea în siguranță a tractoarelor și a altor mașini agricole.

• Întreținerea regulată a echipamentelor și raportarea oricăror defecțiuni.

• Colaborarea cu echipa pentru planificarea și executarea lucrărilor agricole.

• Respectarea normelor de sănătate și securitate în muncă.

Cerințe:

• Experiență de minim 2 ani într-un rol similar.

• Cunoștințe de bază în mecanică agricolă.

• Permis de conducere categoria B, categoria C constituie un avantaj.

• Capacitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiuni.

Oferim:

• Salariu competitiv, negociabil în funcție de experiență.

• Mediu de lucru sigur și prietenos.

• Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 268923039