2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bihor
  6. Muncitori constructii - Oradea
Postat 24 aprilie 2024

TMS angajeaza muncitori calificati si necalificati , 4500-6000 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO22405285

Descriere

Candidatul Ideal

Credem că încrederea și proiectele cu adevărat durabile sunt construite de echipe profesioniste, eficiente, responsabile. Dacă ne împărtășești viziunea și îți dorești să dai valoare muncii tale, te așteptăm în echipa Techno Montaj Sistem.

Descrierea jobului

Ne marim echipa cu muncitori necalificati, lacatusi mecanici, tinichigii, pentru productie tubulatura de ventilatie la hala Oradea si pentru montaj la santier Oradea .

- Salariu motivant, salariu pentru santier intre 4500-6000 lei

Descrierea companiei

S.C. TECHNO MONTAJ SISTEM S.R.L.

Domeniu de activitate: instalatii de ventilatie industriala, confectionare tubulatura de ventilatie

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 246249363