2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Brasov
  6. Service auto - Brasov
Postat 26 aprilie 2024

Tinichigiu Auto Brasov

Localizare

Brasov

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul din clientii sai, o importanta fabrica producatoare si prelucratoare de componente auto pentru microbuze din Parcul Industrial Prejmer, tinichigiu auto.

Responsabilități:

1. Pregătirea și pregătirea suprafețelor auto pentru vopsire, inclusiv curățarea, șlefuirea și aplicarea grundului.

2. Aplicarea vopselei auto folosind tehnici adecvate pentru a obține o finisare uniformă și de înaltă calitate.

3. Asigurarea că produsele finite sunt conforme cu standardele de calitate și estetice.

4. Menținerea echipamentelor și a mediului de lucru în stare bună de funcționare și curățenie.

5. Respectarea procedurilor și a politicilor companiei în ceea ce privește sănătatea și siguranța la locul de muncă.

6. Colaborarea cu colegii de echipă pentru a asigura o producție eficientă și de înaltă calitate.

Cerințe:

1. Experiență anterioară în domeniul tinichigeriei auto sau capacitatea de a învăța rapid.

2. Cunoștințe în lucrul cu unelte și echipamente specifice tinichigeriei auto.

3. Capacitatea de a efectua reparații și remodelări ale caroseriei în conformitate cu specificațiile producătorului și standardele de siguranță.

4. Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor legate de caroserie.

5. Atent la detalii și capabil să lucreze cu precizie.

6. Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și să respecte termenele limită.

Beneificii:

Tichete de masa;

Tichete de vacanta;

Transport asigurat/decontat;

Ore suplimentare platite 200%.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 266747251