2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bistrita-Nasaud
  6. Operatori productie, confectioneri - Saratel
Postat 26 aprilie 2024

TeraPlast angajează Operatori producție

Localizare

Saratel

Nivelul de studii: NecalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 5

Cu o istorie de peste 120 de ani și capital românesc, TERAPLAST este cel mai mare procesator de PVC din România și unul dintre principalii producători de materiale pentru piața instalațiilor și a construcțiilor.

Cerințe:

- Îndemânare, atenţie şi precizie în desfăşurarea activităţii;

- Experienţa de lucru în producţie constituie avantaj;

- Disponibilitate pentru un program de lucru în schimburi.

Responsabilități:

- Producția, verificarea și ambalarea de componente

- Setarea parametrilor și asistarea mașinilor pentru realizarea produselor

- Menținerea ordinii și a curățeniei la locul de muncă.

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv (salariu+ sporuri+prime+bonusuri);

- Tichete de masă, tichete cadou, tichete de cultură

- Transport gratuit sau decontare combustibil;

- Asigurare de sănătate și pentru accidente;

- Dezvoltare profesională și posibilități reale de avansare;

- Stabilitate într-o companie românească.

Localitate

Saratel,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Saratel
ID: 233194556