2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Chiajna
Postat 01 aprilie 2024

Teraplast angajează Gestionar depozit Chiajna

Localizare

Chiajna

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Cu o tradiție de 125 de ani, Grupul TERAPLAST, unul dintre cei mai mari producători de materiale pentru piața construcțiilor cu capital 100% românesc, își dezvoltă echipa. Căutăm Gestionar pentru depozitul de la Chiajna

Responsabilități:

  • Gestionarea materialelor și a produselor finite din depozit;

  • Realizarea recepțiilor conform normelor în vigoare, pe baza actelor însoțitoare;

  • Depozitarea materialelor pe loturi de calitate și pe sortimente;

  • Eliberarea produselor finite din gestiune pe baza comenzilor și a contractelor aprobate.

Cerințe:

  • Studii medii (avantaj profil economic);

  • Utilizare PC nivel mediu;

  • Experiență pe un post similar sau/și în utilizarea programelor de gestiune a stocurilor-constituie avantaj;

  • Abilități de organizare și planificare;

  • Responsabilitate și seriozitate.

  • Atestat de Stivuitorist - constituie avantaj;

Beneficii:

  • Salariu atractiv;

  • Tichete de masă;

  • Transport gratuit sau decontare combustibil;

  • Bonusuri și prime;

  • Asigurarea viață /risc și accidente;

Localitate

Chiajna,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Chiajna
ID: 260603981