2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Alte domenii
  5. Alte domenii - Gorj
  6. Alte domenii - Targu Jiu
Postat 06 mai 2024

Tehnicieni pentru deplasari in domeniul automatizarilor industriale

Salariu

1 100 - 2 000 €

Localizare

Targu Jiu

Full time

Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Societate cu sediul in Târgu-Jiu, angajează tehnicieni pentru urmatoarele posturi:

  • Mecanic

-          Cerinte specifice: intelegerea si citirea desenelor tehnice; dexteritate buna; abilitati de folosire a instrumentelor de masurare si de prelucrare mecanica;

-          Descrierea postului: asamblarea de masini si de grupuri ale acestora

  • Electrician

-          Cerinte specifice: intelegerea si citirea schemelor electrice, abilitati de folosire a instrumentelor de masurare si de prelucrare mecanica;

-          Descrierea postului: cablajul panouri electrice, conectarea componentelor electrice ale masinilor industriale, depanarea electrica a conexiunilor, montajul mecanic a componentelor electrice;

Cerinte generale:

-          Disponibilitate pentru lucrul departe de casa in deplasari in Europa si restul lumii;

-          Cunoasterea limbii italiene. Nu sunt obligatorii certificatele lingvistice;

-          Personalitate proactiva, comunicativă, organizată, analitică, perseverentă;

-          Responsabilitate, hotarâre şi confidenţialitate;

-          Disponibilitate pentru program prelungit daca este cazul;

Se ofera

-          Creștere salarială în funcție de rezultate;

-          Cheltuielile aferente deplasării (cazare, masă, transport) sunt suportate de către firmă, exceptând viciile si alte consumabile personale;

-          Mediu de lucru profesionist;

-          Se aproba de comun acord concedii pentru sustinerea examenelor in cazul studentilor;

-          Pentru incepatori se acorda perioada de training teoretic si practic;

Mai multe informații referitoare atât la condiții cât și la pachetul salarial se acordă la interviu;

Trimiteti un mesaj de intentie impreuna cu un CV printr-un mesaj pe olx, pe whatsapp la numarul din anunt., sau prin formularul de aplicare.

Va rugam NU sunati la telefon!

Localitate

Targu Jiu,

Gorj

Gorj, Targu Jiu
ID: 225063353