2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Dambovita
  5. Alte locuri de munca - Targoviste
Postat 15 aprilie 2024

Tehnician Veterinar / Asistent Veterinar

Localizare

Targoviste

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 38018374

Suntem în căutarea unui Tehnician Veterinar dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul cabinetului veterinar Kiraluk Veterinary. Candidatul ideal va fi posesorul unei diplome de tehnician veterinar și va împărtăși angajamentul nostru pentru îngrijirea și sănătatea animalelor de companie.

Punct de lucru : Targoviste - B-dul Mircea cel Batran

Responsabilități:

  • Asistarea medicului veterinar în activitățile zilnice ale cabinetului.

  • Îngrijirea și monitorizarea animalelor de companie în timpul consultațiilor și procedurilor medicale.

  • Asigurarea curățeniei și igienei în cabinetele medicale și a echipamentelor utilizate.

  • Oferirea de suport administrativ și logistic pentru buna funcționare a cabinetului veterinar.

Cerințe:

  • Diplomă de tehnician veterinar sau asistent uman recunoscută.

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții și colegii de echipă.

  • Atitudine pozitivă, empatică și grijulie față de animale.

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și solicitant.

  • Flexibilitate în program, inclusiv disponibilitatea de a lucra 9 ore pe zi cu o oră pauză și 2 ore în fiecare sâmbătă.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dedicat îngrijirii animalelor de companie.

  • Dezvoltare profesională continuă și acces la resursele necesare pentru a-ți îmbunătăți abilitățile.

  • Mediu de lucru plăcut și colaborativ.

  • Salarizare competitivă și beneficii adiționale.

Dacă ești pasionat de îngrijirea animalelor și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dedicată, te invităm să aplici CV actualizat și o scurtă scrisoare de intenție. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să explorăm împreună această oportunitate de carieră în domeniul veterinar.

Pentru mai multe detalii contactati-ne

Localitate

Targoviste,

Dambovita

Dambovita, Targoviste
ID: 268728672