2. Locuri de munca
  3. Agricultura - Zootehnie
  4. Agricultura - Zootehnie - Satu Mare
  5. Agricultura - Zootehnie - Carei
Postat 19 aprilie 2024

Tehnician statie de incubatie - Carei

Localizare

Carei

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 9515361

Descriere

CANDIDATUL IDEAL:

Minim diploma de liceu/scoala profesionala, studiile superioare tehnice constituie avantaj;

Receptivitate si insusire a cunostintelor noi;

Cunostinte de operare PC, lucrul cu bazele de date in Excel;

Persoana disciplinata, responsabila cu capacitate de anticipare;

Atent la detalii, implicat si eficient in executarea sarcinilor;

Atitudine pro-activa in indeplinirea sarcinilor, atasament fata de companie, orientat catre rezultat cu respectarea dispozitiilor si a limitarilor impuse;

Disponibiltate pentru program prelungit, flexibil;

Domiciliul stabil in Carei;

Permis de conducere cat. B;

RESPONSABILITATI:

Desfasoara si urmareste activitatile de productie - incubatie pui de o zi, din cadrul statiei de incubatie;

Interventii prompte la instalatia de incubatie in cazuri de urgenta;

Se asigura formarea profesionala la locul de munca.

Localitate

Carei,

Satu Mare

Satu Mare, Carei
ID: 239495077