2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj-Napoca
Postat Azi la 08:02

Tehnician Slot Machines Admiral (Cluj)

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Cautam noi colegi pasionati de tehnologie, care vor oferi suport tehnic pentru terminalele de pariuri sau slot machines din salile de jocuri de noroc Admiral din Cluj.

Profilul ideal:

  • Cunostinte depanare PC (hardware si software), cablare structurata, diagnosticare retea locala, configurare router;

  • Limba engleza: minim nivel mediu (scris si vorbit);

  • Cunostinte utilizare pachet Microsoft Office (Excel, Word, Outlook sau alt client de email);

  • Permis cat. B, cu minim 1 an experienta;

  • Absolvent de studii superioare sau medii cu diploma de BAC

  • Disponibil pentru program prelungit, in cazul in care este necesar si ii este solicitat;

  • Disponibil pentru deplasari frecvente pentru service si mentenanta si pe raza judetelor invecinate, atunci cand este necesar;

  • Rezistenta la sarcini repetitive si adaptabilitate la sarcini de lucru cu caracter de urgenta sau schimbatoare;

  • Priorizarea sarcinilor primite, in functie de gradul de importanta, astfel incat sa utilizeze eficient timpul de lucru;

Reprezinta un avantaj:

  • detinerea unui atestat sau a unei diplome de specializare intr-un din domeniile : IT, Electronica, Electrotehnica, Retelistica;

  • cunoasterea sistemelor de operare UNIX;

  • configurare OpenVPN Client;

Descrierea jobului

  • Configurarea, instalarea si mentenanța echipamentelor electronice, operate in locații proprii si partenere;

  • Cablare structurata, diagnosticare si depanare rețea locala (cablare, switch, router, access point);

  • Instalare dulap tip RACK, echipamente de rețea, UPS si server local (hardware) in locații proprii;

  • Gestionarea si evidenta stocului de piese, utilizat pentru remedierea incidentelor tehnice;

  • Utilizarea programelor ERP pentru evidențierea stocului pieselor de schimb si înregistrarea pieselor utilizate in remedierea incidentelor;

  • Utilizarea sistemelor de înregistrare si evidenta a incidentelor tehnice precum si a altor activități tehnice

Ce iti oferim noi:

  • Autoturism pentru deplasari in interes de serviciu, uneltele necesare desfasurarii jobului de teren, in vederea remedierii incidentelor tehnice;

  • Manuale tehnice si instruire, pentru toate platformele utilizate (hardware si software);

  • Pachet salarial fix plus bonusuri corelate cu performanta;

  • Asigurare de sanatate sau discounturi la servicii medicale;

  • Tichete de masa in valoare de 30 lei fiecare;

  • Prime de Sarbatori;

  • Vouchere de vacanta;

  • Adaugarea la salariu a unui procent de inflatie, anual;

  • Bonus anual in Decembrie;

  • Acces gratuit sala fitness sau reduceri la abonamentul 7 Card;

  • Abonament Bookster;

  • Oportunități de dezvoltare profesionala si traininguri gratuite.

    Daca iti doresti sa faci parte din echipa noastra, trimite-ne CV-u tau si te vom contacta in cel mai scurt timp.

  • *Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269488648