2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Brasov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Brasov
Postat 18 aprilie 2024

Tehnician sisteme de securitate cu sau fara experienta

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO28754640

Descriere

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine?

  • Cunoștințe teoretice și practice despre instalarea și întreținerea sistemelor de securitate;

  • Experiență instalații / echipamente de securitate, control acces, efracție, incendiu, inclusiv punere în funcțiune. (constituie un avantaj);

  • Apt pentru lucru la înălțime.

  • Deținerea unui certificat de tehnician sisteme de securitate constituie un avantaj;

  • Atitudine proactivă, seriozitate și atenție la detalii;

  • Disponibilitate pentru deplasări în țară.

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Realizarea cablării și a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate;

  • - Instalarea echipamentelor și punerea în funcțiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie, alarmare si semnalizare in caz de incendiu, sonorizare PA, interfonie/videointerfonie, retele voce-date);

  • - Executarea lucrarilor in termenele stabilite conform proiectelor si planurilor de executie;

Ce oferim?

  • Salariu atractiv

  • Instruire la locul de muncă

  • Mediu de lucru plăcut, echipă tânără și dinamică

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 173391613