2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Arad
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Arad
Postat 23 mai 2024

Tehnician Sisteme de Securitate

Localizare

Arad

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Recrutez in Arad Tehnician Sisteme de Securitate!

Cerinte:

Experienta profesionala intre 1 - 2 ani in domeniul sistemelor de securitate, securitate la incendiu;

Cunostinte de lucru MS Office;

Persoana comunicativa, organizata;

Studii minim 12 clase;

Permis de conducere categoria B constituie un avantaj;

Responsabilitati:

Cablare, montare echipamente de securitate;

Intocmirea situatiilor zilnice de lucrari;

Interventii la depanarea sistemelor;

Asigurare suport tehnic beneficiarilor;

Participare la programare, testare si punere in functiune de sisteme;

Realizarea interventiilor de mentenanta periodica;

Se ofera:

Salariu avantajos negociabil;

Tichete de masa;

Prime de sarbatori, prima de concediu;

Bonusuri de performanta;

Masina de serviciu, laptop;

Decontarea cursurilor de specializare;

Echipament de protectie adecvat anotimpului si echipamente de lucru performante;

Posibilitate de avansare;

Concediu de odihna 21 de zile.;

Scule de lucru si echipamente de ultima generatie;

Candidatii interesati pot aplica sau suna la numărul de telefon 07********75.

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 270622471