2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti - Ilfov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti
  7. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Sectorul 2
Postat 04 aprilie 2024

Tehnician Service Utilaje

Salariu

4 500 - 7 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

CERINTE

Studii tehnice, medii sau superioare

Constituie un avantaj experienta pe un post similar si/sau cunoasterea fabricarii ferestrelor si usilor din PVC sau Aluminiu

Se accepta si candidati la inceput de drum cu studii tehnice care dau dovada de seriozitate si capacitate de invatare rapida a tehnicilor de mentenanta si reparatie a utilajelor din domeniul mentionat

Abilitati de asamblare, punere in functiune si demontare a echipamentelor specifice domeniului de activitate

Persoana atenta la detalii, meticuloasa, care da dovada de punctualitate si adaptabilitate

Engleza nivel mediu, conversational

Permis de conducere categoria B

Cazier curat!

Postul presupune deplasare in tara, 60-70% din timp!

RESPONSABILITATI

Operatiuni de punere in functiune, reparare, revizie si intretinere a utilajelor din domeniul tamplariei PVC/Aluminiu

Efectuarea diagnozei si constatarea defectiunilor utilajelor, implicit a posibilelor cause

Remedierea defectiunilor utilajelor si asigurarea bunei functionari

Verificarea utilajelor la livrarea catre clienti si instruirea operatorilor

Intocmirea documentatiei si raportarilor necesare

BENEFICII

Salariul de baza net negociabil in functie de experienta profesionala a candidatilor

Bonusuri de performanta

Prime anuale si de sarbatori

Orele suplimentare platite

Tichete de masa

Concediu de odihna, 21 zile anual

Contract de munca – perioada nedeterminata

Asigurare medicala privata

Transport asigurat (masina de serviciu)

Program de lucru : Luni – Vineri: 09:00 – 18:00

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 264666049